Canlı Destek

Teslimat Bilgileri

TESLİMAT BİLGİLERİ

KARGO VE TESLİMAT SEÇENEKLERİ

Sizlere en iyi ve hızlı servisi vermek için siparişlerinizi Yurt İçi Kargo Ptt ve Aras Kargo ile yolluyoruz. Standart teslimat seçeneği ile oluşturulan siparişler 1-7 iş günü içinde tarafınıza ulaştırılacaktır.

*Kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilmektedir.


Siparişimde adres değişikliği yapabilir miyim?

Adres değişikliği yapılamamaktadır.

Siparişim ne zaman kargoya verilecek?

Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Standart teslimat ile olışturulan siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 1-7 iş günü içerisinde sağlanacaktır. 


Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?


Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin takibini, üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişleriniz listeleyerek görebilirsiniz. Kargoya verilen siparişinizin yanındaki kargo linkine tıklayarak, siparişinizin kargodaki durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca size yollanan “Siparişiniz kargoya verilmiştir” bilgilendirme e-postasından da takip numaranıza ulaşabilirsiniz.


KARGO ÜCRETİ NE KADAR?


Sitemiz üzerinden yapacağınız standart teslimat seçilerek yapılan alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 8 TL'dir. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti 5 TL düşürülerek hesaplanacaktır.