Canlı Destek

Şartlar & Koşullar

ŞARTLAR & KOŞULLAR

ŞARTLAR & KOŞULLAR KULLANIM VE KOŞULLAR

İNTERNET SİTEMİZDEKİ KULLANIM KOŞULLARI BÖLÜMÜNÜ DİKKATLE İNCELEMENİZİ RİCA EDERİZ. 

İNTERNET SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

BU SİTE'Yİ ZİYARET EDEREK, BU DOKÜMANDA BULUNAN KOŞULLARI KABUL ETMEKTESİNİZ. SİTE KULLANIM KOŞULLARI DÜZENLİ ARALIKLARLA DEĞİŞTİRİLEBİLİR; BU YÜZDEN LÜTFEN BU SAYFAYI DÜZENLİ ARALIKLARLA KONTROL EDİNİZ. ZİRA SİTE'Yİ KULLANMAYA DEVAM ETMENİZ, DEĞİŞTİRİLEN ŞARTLARI DA KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELMEKTEDİR. 

SİTE HAKKINDA DOĞRU VE ZAMANINDA BİLGİ VERMEK İÇİN GEREKEN HER TÜRLÜ ÇABA TARAFIMIZCA GÖSTERİLMEKTEDİR. YİNE DE BURADA VERİLEN BİLGİLERİN HER ZAMAN GÜNCEL OLDUĞU VEYA SİTENİN HER TÜRLÜ BİLGİYİ İÇERDİĞİ DÜŞÜNÜLMEMELİDİR.

GÜVENLİK KURALLARI

BU İNTERNET SİTESİ HERKESE AÇIKTIR. BİREYSEL ÜYELER İÇİN VERİLEN HİZMETLER, İLGİLİ BÖLÜMDE AKSİ BELİRTİLMEDİĞİ SÜRECE, KESİNLİKLE ÜCRETSİZDİR. YALNIZCA AŞAĞIDAKİ DURUMLARDA, İNTERNET SİTESİ YÖNETİMİ KULLANIMI ENGELLEYEBİLİR VE AŞAĞIDAKİ GİRİŞİMLERE KARIŞAN KİŞİ VEYA KİŞİLER HAKKINDA KANUNİ HAKLARINI SAKLI TUTAR:

- YANLIŞ, DÜZENSİZ, EKSİK, YANILTICI VE GENEL AHLAK KURALLARINA UYGUN OLMAYAN İFADELERİ İÇEREN BİLGİLERİN SİTE'YE KAYDEDİLMESİ DURUMUNDA, 

- ÖZEL VEYA GENEL DUYURULARIN, REKLAM AMAÇLI BİLGİLERİN VE SATIŞ TALEPLERİNİN KAYDEDİLMESİ DURUMUNDA, 

- ÜÇÜNCÜ KİŞİLER TARAFINDAN İLAN EDİLEN BİLGİLERİN SİLİNMESİ VEYA DEĞİŞTİRİLMESİ DURUMUNDA,

- DİĞER ÜYELERİN BİLGİLERİNE VE SİTE İÇERİĞİNE MÜDAHALE EDİLMEYE ÇALIŞILMASI DURUMUNDA, 

- SİTE'DE YER ALAN BİLGİLERİN İZİN ALINMAKSIZIN KISMEN VEYA TÜMÜYLE KOPYALANMASI VE HER NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN KULLANILMASI DURUMUNDA, 

- ÜYELERE VERİLEN KULLANICI ADI, ŞİFRE, ÜYE NUMARASI GİBİ BİLGİLERİN, ÜÇÜNCÜ KİŞİ VE KURULUŞLARLA PAYLAŞILMASI DURUMUNDA, 

- SİTE'NİN GENEL GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDECEK, SİTE'NİN VE KULLANILAN YAZILIMLARIN ÇALIŞMASINI ENGELLEYECEK YAZILIMLARIN KULLANILMASI, FAALİYETLERİN YAPILMASI VEYA YAPILMAYA ÇALIŞILMASI DURUMUNDA.

TELİF HAKKI VE MARKA

AKSİ BELİRTİLMEDİĞİ SÜRECE, BU İNTERNET SİTESİNDEKİ İÇERİKLERİN TAMAMI EN GENİŞ VE SINIRLANDIRILMAMIŞ BİÇİMDE BAŞKA ŞAHISLARA AİT TELİF HAKKI, MARKA, PATENT VE/VEYA DİĞER FİKRİ VE SINAÎ MÜLKİYETLER ŞEKLİNDE KORUNMAKTADIR.

KİŞİSEL KULLANIM

BU SİTE'DEKİ İÇERİKLERİN KULLANIMI YALNIZCA BİLGİ AMAÇLIDIR. SİZ DE BU SİTE’Yİ KULLANARAK, BU İNTERNET SİTESİNİN İÇİNDEKİLERİ İNTERNET SİTESİ YÖNETİCİSİNDEN İZİN ALMADAN, HİÇBİR ŞEKİLDE DAĞITMAMAYI, YAYINLAMAMAYI, AKTARMAMAYI, DEĞİŞTİRMEMEYİ, SERGİLEMEMEYİ VEYA BUNLARA DAYANAN ESERLER YAPMAMAYI VE/VEYA KULLANMAMAYI KABUL ETMEKTESİNİZ. 

BU İNTERNET SİTESİNDEKİ MALZEMELERİN TARAFINIZCA İZİNSİZ KULLANIMINDAN DOLAYI İNTERNET SİTESİNİN UĞRAMIŞ OLDUĞU VE/VEYA UĞRAYACAĞI HER TÜR ZARAR VE ZİYANI TAZMİN ETMEYİ İTİRAZSIZ KABUL ETMEKTESİNİZ. 

BU İNTERNET SİTESİNDE BELİRLENEN/BELİRLENECEK AMAÇLAR DIŞINDA, KULLANICI TARAFINDAN ÜYELİK HESABININ GEREK İNTERNET SİTESİNE GEREKSE DE ÜÇÜNCÜ KİŞİLERİ ZARARA UĞRATACAK ŞEKİLDE KULLANILMASI VE/VEYA İNTERNET SİTESİNİN TİCARİ İTİBARININ KULLANICININ EYLEMLERİNDEN DOLAYI ZARAR GÖRMESİ HALİNDE, İNTERNET SİTESİ YÖNETİCİLERİ KULLANICININ ÜYELİĞİNİ DERHAL İPTAL ETME, KULLANICIYA KARŞI GEREK ADLİ GEREKSE İDARİ HER TÜRLÜ MERCİYE BAŞVURMA HAKKINA SAHİPTİR. 

ÜYELİK

ÜYELİK FORMU DOLDURARAK SİTE’MİZE ÜYE OLABİLİRSİNİZ. BELİRTİLMELİDİR Kİ; SİTE YÖNETİMİ HERHANGİ BİR SEBEP GÖSTERMEKSİZİN ÜYELİĞİ ONAYLAMAYABİLİR VE/VEYA ÜYEYİ, ÜYELİKTEN ÇIKARTABİLİR.

BİLDİRİM VE SUNUMLAR

YAPTIĞINIZ SUNUMLARIN İÇERİĞİNDEN TEK BAŞINIZA SORUMLU OLDUĞUNUZU, OLMAYA DEVAM EDECEĞİNİZİ VE KANUNLARA AYKIRI, KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ, TACİZ EDİCİ VEYA MÜSTEHCEN OLAN MALZEMELER SUNMAYACAĞINIZI KABUL ETMEKTESİNİZ.

BU İNTERNET SİTESİNE TELİF HAKLARI, MARKA, ÖZLÜK VE MAHREMİYET HAKLARI VEYA BAŞKA KİŞİSEL VEYA MÜLKİYET HAKLARI DÂHİL OLMAK ÜZERE ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARIN HAKLARINI İHLAL EDEN HERHANGİ BİR ŞEY SUNMAMAYI KABUL ETMEKTESİNİZ.

BU İNTERNET SİTESİNE SUNDUĞUNUZ MALZEMELERİN TAMAMINA İLİŞKİN OLARAK BUNLARI KULLANMA, ÇOĞALTMA, DEĞİŞTİRME, SERGİLEME, AKTARMA, UYGULAMA, YAYINLAMA, ÇEVİRME, BUNLARDAN ÇALIŞMA TÜRETME VE BUNLARI ŞU ANDA BİLİNEN VEYA DAHA SONRA GELİŞTİRİLECEK HERHANGİ BİR DAĞITIM, AKTARMA VE GÖSTERME ARACI VEYA YÖNTEMİ İLE DAĞITMA HAK VE LİSANSININ HERHANGİ BİR ‘ROYALTİ’ ÜCRETİ ÖDEMEKSİZİN VE GAYRI MÜNHASIR ŞEKİLDE TARAFIMIZA VERDİĞİNİZİ KABUL ETMEKTESİNİZ. AYRICA “MANEVİ HAKLARDAN” DA FERAGAT ETTİĞİNİZİ GARANTİ ETMEKTESİNİZ.

AYRICA, BİR BAŞKASININ GİZLİLİK HAKKINI YA DA TELİF HAKLARINI YA DA TİCARİ MARKALARINI VEYA BAŞKA MÜLKİYET HAKLARI TARAFINDAN KORUNAN VE BU TARİF EDİLEN SINIFLARA GİREN MALZEMELERDEN UYARLANANLAR DA DÂHİL OLMAK ÜZERE, SAHİBİNDEN YA DA HAK SAHİBİ KİŞİ YA DA KURULUŞTAN ÖNCEDEN İZİN ALMAKSIZIN BAŞKALARININ HAKLARINI ÇİĞNEYEN YA DA TERS DÜŞEN HİÇBİR BİLGİ, YAZILIM YA DA BAŞKA MALZEME KULLANAMAZSINIZ.

SİTE YÖNETİMİ BİLDİRİM VE SUNUMLAR ÜZERİNDE DENETİM YAPMAK, YAYINLAYIP, YAYINLAMAMA KARARLARINI VERMEK VE HERHANGİ BİR NEDEN GÖSTERMEKSİZİN BİLDİRİM VE SUNUMLARI YAYINDAN KALDIRMAK HAKLARINA SAHİPTİR.

BAĞLANTILI SİTELER

BU SİTE'DE YER ALAN LİNKLER ARACILIĞI İLE GİDİLEN SAYFALAR VE İÇERİĞİ İLE İLGİLİ OLARAK SİTE YÖNETİMİ HERHANGİ BİR SORUMLULUĞU BULUNMAMAKTADIR

KOŞULSUZ VE ÜCRETSİZ İADE

MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ VE BEKLENTİLERİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR. HERHANGİ BİR NEDENLE SİPARİŞİNİZDEN MEMNUN KALMAZSANIZ,  ÜRÜN YA DA ÜRÜNLERİNİZİ (İÇ ÇAMAŞIRI VE MAYO ÜRÜNLERİ HARİÇ*), ORJİNAL AMBALAJINDA, KULLANILMAMIŞ VE ETİKETLERİ ÇIKARILMAMIŞ OLMASI KOŞULUYLA TESLİM ALDIĞINIZ TARİHTEN İTİBAREN 15 GÜN İÇİNDE İADE EDEBİLİRSİNİZ.